Nájdite svoju jedinečnú krásu v Evan’s Beauty, kde je starostlivosť o vašu pleť mojou vášňou.

  • Profesionálne kozmetické ošetrenia
  • Individualizovaná starostlivosť o pleť
  • Prémiové kozmetické produkty
  • Relaxácia a celkové blaho klienta

Nájdite svoju jedinečnú krásu v Evan’s Beauty, kde je starostlivosť o vašu pleť mojou vášňou.

  • Profesionálne kozmetické ošetrenia
  • Individualizovaná starostlivosť o pleť
  • Prémiové kozmetické produkty
  • Relaxácia a celkové blaho klienta

Hydraderm Lift ošetrenie Guinot Nitra Prebudite svoju pleť s týmto luxusným ošetrením

Celosvetovo uznávané Hydraderm Lift ošetrenie Guinot je revolučná metóda, ktorá zmení vašu pleť. Využívajúc unikátnu technológiu, tento proces stimuluje svaly tváre a redukuje príznaky starnutia, a to všetko bez invazívnych zákrokov. Ošetrenie kombinuje jemný galvanický prúd pre stimuláciu krvného a lymfatického obehu, čím sa podporuje detoxikácia a lepšie vstrebávanie účinných látok do pokožky.

Hydraderm Lift ošetrenie Guinot Nitra za dobrú cenu - Evan's Beauty

Inovatívny prístup k omladeniu pleti - Hydraderm Lift ošetrenie Guinot Nitra s Evan's Beauty

Hydraderm Lift ošetrenie Guinot je komplexný prístup k starostlivosti o pleť, ktorý zahŕňa drenáž a detoxikáciu, stimuláciu svalov a liftingovú masáž. Tieto tri etapy spolupracujú na dosiahnutie omladeného, zdravého vzhľadu pleti.

Drenáž a detoxikácia s využitím galvanického prúdu stimulujú prirodzené procesy pokožky a podporujú elimináciu toxínov. Následne sa vykonáva stimulácia svalov tváre, ktorá prispieva k vypnutiu pokožky a redukcii vrások. Záverečná fáza, liftingová masáž, posilňuje a revitalizuje pleť, zanechávajúc ju sviežou a vyživenou.

Hydraderm Lift ošetrenie Guinot v Evan’s Beauty v Nitre je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí hľadajú účinný, ale šetrný spôsob, ako bojovať proti starnutiu pleti. Rezervujte si svoje ošetrenie už dnes a zažite radikálnu zmenu, ktorú vaša pleť potrebuje.

Krok za krokom: Hydraderm Lift ošetrenie Guinot Nitra v Evan's Beauty

Cesta k dokonalej pleti môže byť jednoduchá a príjemná. Tu je náhľad toho, ako prebieha prístrojové ošetrenie hydraderm lift od Guinot.

Hydraderm Lift ošetrenie Guinot Nitra konzultácia - Evan’s Beauty

Konzultácia

Konzultácia začína podrobným rozhovorom kde sa chcem dozvedieť čo najviac o vašej pokožke, jej histórii a o vašich cieľoch a očakávaniach od ošetrenia hydraderm lift. Toto mi pomôže prispôsobiť ošetrenie presne vašim potrebám. Konzultácia je taktiež skvelou príležitosťou na to, aby ste sa mohli opýtať na všetko, čo vás o ošetrení zaujíma.

01
Hydraderm Lift ošetrenie Guinot Nitra proces - Evan’s Beauty

Vykonanie ošetrenia

Ošetrenie je celistvý proces, ktorý sa skladá z troch hlavných fáz. Začína sa detoxikáciou pleti pomocou galvanického prúdu, ktorý pomáha stimulovať krvný obeh a odstrániť toxíny. Potom nasleduje stimulácia svalov tváre pomocou jemných mikroprúdov, čo vedie k spevneniu a vypnutiu kontúr tváre. Toto ošetrenie je zakončené liftingovou masážou, ktorá revitalizuje a posilňuje pokožku, čo vedie k jej omladeniu a osvieženiu.

02
Hydraderm Lift ošetrenie Guinot Nitra starostlivosť po - Evan’s Beauty

Starostlivosť po ošetrení

Po ošetrení vám poskytnem všetky potrebné informácie týkajúce sa starostlivosti o pokožku po ošetrení. Vždy dbám na to, aby moji klienti mali prístup k najlepším produktom a radám, ktoré pomôžu zachovať a zlepšiť výsledky ošetrenia. Nezabudnite na ochranu pred slnkom – vaša pokožka bude po ošetrení citlivejšia na slnečné žiarenie.

03

Kontaktujte ma

Chcete sa dozvedieť viac o prístrojovom ošetrení hydraderm lift alebo máte konkrétne otázky?

Nechajte ma vás sprevádzať na ceste za krásnou a zdravou pokožkou.

FAQ - Často kladené otázky

Frekvencia ošetrenia Hydraderm Lift závisí na vašom konkrétnom ciele a stave pleti. Ak hľadáte intenzívnu obnovu pleti, môžeme odporúčať sériu ošetrení v krátkych intervaloch. Pre dlhodobú údržbu a prevenciu starnutia pleti, môže byť ideálne absolvovať ošetrenie raz za mesiac. Vždy odporúčame individuálnu konzultáciu, aby sme mohli navrhnúť najlepší plán ošetrenia pre vaše potreby.

Výsledky ošetrenia sú často viditeľné už po prvom ošetrení. Váš ošetrený vzhľad bude svieži, pokožka vypnutá a jemnejšia. Na dosiahnutie najlepších a najtrvalejších výsledkov odporúčam absolvovať sériu ošetrení. Odporúčam tiež používať kvalitné kozmetické prípravky určené na domácu starostlivosť, ktoré vám pomôžu predĺžiť a zvýrazniť výsledky ošetrenia.

Ošetrenie pozostáva z týchto krokov a procedúr: čistenie pleti skin scrubber, upravenie obočia a, ak si zákazníčka želá, aj farbenie, ošetrenie ozónovým prístrojom, masáž tváre, krku a dekoltu, aplikácia masky a na záver nanesenie vhodného krému prispôsobeného typu pleti zákazníčky.